תקשורת חזותית

הלימודים במחלקה לתקשורת חזותית משלבים את מקצועות העיצוב למדיה מודפסת, כמו מיתוג, איור, טיפוגרפיה, עיצוב וסגנון סמלים ופיקטוגרמות, עיצוב ספרים, קטלוגים ועוד, יחד עם לימודים של עיצוב אינטראקטיבי בסביבת מסך הכולל חווית משתמש, עיצוב ממשקים, אנימציה ווידאו אשר מיועדים לאפיון, הפקה ובניה של אתרי אינטרנט ואפליקציות. לצד לימודי תוכנות ומקצועות עכשוויים אלו, הסטודנטים לומדים ומתנסים במקצועות הקלאסיים של רישום, ציור, צילום אנלוגי ודיגיטלי. המחלקה שמה דגש על יצירה אשר לוקחת בחשבון את מקומו של המעצב בחברה, כאדם ביקורתי, משפיע ויוזם. למעשה כבר בשנה הראשונה ובמהלך כל תקופת לימודיהם משולבים הסטודנטים בפרויקטים מעשיים, היוצאים לאור בתחום התרבות, האמנות והקהילה, ומסיימים לימודיהם כאנשי מקצוע עם תיק עבודות עשיר ומגוון.

"הכיתות הקטנות במוסררה מייצרות אווירה משפחתית ופתוחה, והיחס האישי והזמן שמקדישים לכל תלמיד חשוב מאוד להתפתחות לימודית ועיצובית. הרגשתי שרואים אותי בתור תלמידה ושלמורים באמת אכפת." – מירב רוזנברג, בוגרת המחלקה.

חווית הלימודים במוסררה הייתה מאתגרת ומלמדת, עם מורים מדהימים ואווירה מאפשרת. אני מרגישה שבמהלך הלימודים במחלקה לתקשורת חזותית למדתי איך לחשוב, איך להביע מסר ואיך לעצב, לאייר ולמתג עם משמעות. אני שמחה שבחרתי במוסררה כדי ללמוד, לגדול ולקבל סל כלים רחב לעולם שבחוץ." – חגית פרנקל, בוגרת המחלקה

x